05.05.2024
17:30

Osób online 1006

Oceny według LFC.pl

Przedstawiamy Państwu oceny według LFC.pl po środowym meczu Ligi Mistrzów na Anfield Road. Liverpool pokonał 1-0 Debreczyn po golu Dirka Kuyta udanie rozpoczynając swoją kampanię w Europie.

Pepe Reina 6.5 - Hiszpan nie miał wiele pracy. Został poważniej zatrudniony tylko raz w pierwszej połowie, kiedy po uderzeniu z 16-tki wypiąstkował piłkę nad poprzeczką.

Glen Johnson 6.5 - Troszkę bezbarwny występ reprezentanta Anglii, który przyzwyczaił nas już do lepszych występów.

Jamie Carragher 7 - Wychowanek The Reds kierował dobrze obroną gospodarzy, przez co Reina mógł wyjątkowo spokojnie stać między słupkami.

Martin Skrtel 6 - Słowak nie ustrzegł się dwóch błędów w tym meczu. W pierwszej połowie wyłożył piłkę ‘na tacę' Ramosowi i tylko dobrej interwencji Reiny, Liverpool zawdzięczał, że nie stracił bramki. W drugiej połowie zaspał, przy próbie pułapki ofsajdowej i przed szansą stanął Coulibaly.

Emiliano Insua 6.5 - Młody Argentyńczyk z pewnością czuje już na sobie oddech powracającego do walki o miejsce w składzie Fabio Aurelio. Zagrał na swoim niezłym poziomie, ale czy to wystarczy , by utrzymać się w jedenastce?

Yossi Benayoun 7.5 - Yossi wciąż zachwyca swoją bardzo dobrą dyspozycją. Napędzał ataki Liverpoolu, w pamięci widzów na pewno pozostanie akcja z drugiej połowy, kiedy Izraelczyk ‘związał' 5 piłkarzy Debreczyna i oddał strzał z ostrego kąta.

Lucas Leiva 7 - Także całkiem przyzwoicie. Regularna gra służy Brazylijczykowi i z każdym występem wydaje się na coraz pewniejszego siebie.

Steven Gerrard 7.5 - Kapitan został ustawiony mniej ofensywnie niż zwykle, ale i tak stwarzał spore zagrożenie pod bramką Poleksica. Miał świetną okazję w pierwszej połowie, kiedy po jego uderzeniu piłka minimalnie minęła prawy słupek bramkarza gości.

Albert Riera 7 - Świetny w pierwszej połowie, w drugiej zabrakło już troszkę sił.

Dirk Kuyt 8 - GRACZ MECZU - Strzelił zwycięskiego gola dobijając strzał Torresa. Harował ciężko na boisku przez cały czas.

Fernando Torres 6 - Hiszpański snajper wciąż szuka formy i miejmy nadzieję, że niedługo ją odnajdzie.

Ryan Babel 7 - Dobre wejście Holendra, które wyraźnie ożywiło ofensywne poczynania The Reds. Liczymy, że będzie to dla niego dobry prognostyk na dalszą fazę sezonu. Zagrał krótko a był to jego zdecydowanie najlepszy występ.