05.05.2024
17:30

Osób online 919

Prowadzimy 2:0 do przerwy

Liverpool w zupełności kontroluje wydarzenia boiskowe na Anfield i prowadzi 2:0 do przerwy z Notts County. Najpierw do siatki po indywidualnej akcji trafił Raheem Sterling, a następnie po podaniu Gerrarda nie kto inny, jak Sturridge. Oprócz tego the Reds mieli kilka dobrych okazji.

Niestety, z powodu kontuzji Aly Cissokho już po kilkunastu minutach musiał opuścić boisko, a w jego miejsce pojawił się Daniel Agger.

Komentarze (19)

Geshu7 27.08.2013 21:39 #
wkoncu bramkarz bez zyciowej formy..
PiotrasLFC 27.08.2013 21:40 #
Gramy dobrze, szkoda tylko Cissokho ;/ w kazdym razie pozytywnie.

Pozdrawiam chłopaków z streama ;P
WalduśKiepski 27.08.2013 21:40 #
Tatuś! Tatuś! Przytrzym mnie nomanie bo nie wytrzymie. Jak "sztylet" dziś nic nie strzeli to komuś przypiernicze, kurde.
kipper 27.08.2013 21:42 #
napastnik Notts wygląda jak Lamar Odom :D
dymos 27.08.2013 21:44 #
Boryna za Strridge'a. Rozgrzal sie, strzelil, passa trwa, niech da pograc zmiennikowi:P
ArnoldBoczek 27.08.2013 21:47 #
Nie martw się Cycu! Jak nie strzeli to mu osobiście tego sztyleta w du*ę wsadzę w mordę jeża!
dymos 27.08.2013 21:49 #
Robertos 27.08.2013 21:55 #
Wiecie co? Zerknąłem właśnie na tabelę z boku. NIe miałbym nic przeciwko, żeby na koniec sezonu tak wyglądała.
kokso 27.08.2013 22:28 #
2:2 się zrobiło.. tyle szans i jak zwykle , niewykorzystanych szans..
mayro78 27.08.2013 22:31 #
Brawo sędzia liniowy
Aminer 27.08.2013 22:32 #
ten zespół nic się nie zmienił. Dotychczasowe transfery nie wzniosły nasz na wyższy poziom. Ligę skończymy na pewno poza pierwszą 4
RedFulBad 27.08.2013 22:35 #
Remis? To świetny wynik! Suarez będzie grał szybczej w lidze!
mibaloo 27.08.2013 22:36 #
Coś mi się wydaje że w niedziele wszyscy spadniemy na ziemie i otworzymy oczy dzisiejszy mecz pokazuje to jak nasza drużyna będzie grać w tym sezonie.
Nie ważne że gra nie do końca pierwszy skład.
Jestem zły strasznie bo widzę że po tym meczu to pewnie nie wrócimy do ligi mistrzów...
kulsky 27.08.2013 22:37 #
Wlasnie jeden pozytyw jest, Suarez zagra w lidze jeden mecz wczesniej :), co nie zmienia faktu ze znowu dajemy dupy. Za wąska kadra, obrona tragedia, potrzeba transferow, bo skonczy sie jak zwykle.
mayro78 27.08.2013 22:37 #
Malkontenci się przebudzili
Lyzwa7 27.08.2013 22:37 #
Jak zagra jeden mecz wcześniej? Chyba właśnie później.
kulsky 27.08.2013 22:40 #
w FA cup chyba sa rewanze, moze to dlatego ze to puchar myszki miki, dlatego nie ma ;d
AndyLFC 27.08.2013 22:47 #
po pierwsze w pucharze ligi są dogrywki, a w pucharze Anglii rewanże.Po drugie gdyby był rewanż to on by sie liczył jeśli chodzi o kare, a więc zagrałby by wczesniej w lidze
aronley 27.08.2013 23:09 #