LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1277

Pascoe: Szansa na powrót trio


Dzisiejszy wyjazd Liverpoolu na mecz z Newcastle będzie doskonałą okazją do powrotu trzech kontuzjowanych zawodników. Brendan Rodgers potwierdził na konferencji prasowej, że Glen Johnson, Aly Cissokho oraz Joe Allen znów będą do jego dyspozycji w najbliższym spotkaniu na St. James’ Park.

Asystent trenera, Colin Pascoe jest przekonany, że powrót tej trójki będzie dodatkowym bodźcem w walce o jak najlepszy wynik w dzisiejszym meczu.

– Wciąż musimy oceniać ile minut gracze spędzają na boiskach podczas przerwy reprezentacyjnej. Bardzo ważne jest, aby zapewniać tym zawodnikom odpowiednią regenerację. Mecz z Newcastle gramy stosunkowo wcześnie, ale myślę, że wszyscy będą należycie przygotowani. Mamy tutaj do czynienia z profesjonalistami.

– Przerwa reprezentacyjna był to dodatkowy okres czasu na powrót do pełnej sprawności kontuzjowanych zawodników: Aly’ego Cissokho, Glena Johnsona i Joego Allena. Miejmy nadzieję, że będą w stanie zagrać z Newcastle.

– Ci zawodnicy trenowali bardzo ciężko. Podczas gdy większość graczy była na rozjazdach, rekonwalescenci nie zostawali w tyle i starali się odzyskać pełną sprawność. Widać znaczną poprawę w ich poczynaniach. Powrót tego trio jest bardzo korzystny dla reszty drużyny, gdyż zapewnia dodatkową rywalizację w kadrze.

– Kiedy szukasz poprawy w grze zespołu, chcesz, aby drużyna strzelała jak najwięcej bramek i zachowywała czyste konto.

W zeszłym sezonie Liverpool wygrał z Newcastle na ich terenie aż 6:0. The Magpies zrobią wszystko, aby uniknąć powtórki tamtego spotkania. Pascoe uważa jednak, że the Reds są w stanie wygrać i jednocześnie zagrać w swoim stylu.

– Newcastle to świetny klub i jestem pewien, że będą starali się nas zatrzymać w dzisiejszym meczu. Będziemy zdeterminowani, aby zdobyć trzy punkty.

– W każdym meczu staramy się zdominować rywala i dyktować warunki gry – to jest to, co lubimy robić.

– Newcastle to bardzo trudny przeciwnik, silny w ataku. Mam nadzieję, że wygramy i powrócimy na szczyt.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Gomez widziany na poniedziałkowym treningu  (0)
31.03.2025 17:05, Klika1892, thisisanfield.com
Endō podekscytowany wizją tournée do Japonii  (1)
31.03.2025 13:38, AirCanada, liverpoolfc.com
Piłkarze wracają do Kirkby - zdjęcia  (2)
31.03.2025 13:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Liverpool wraca do Azji na tournée  (9)
31.03.2025 09:47, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Robertson: Muszę dalej ciężko pracować  (0)
30.03.2025 20:34, PiotrKukczynski1992, thisisanfield.com