05.05.2024
17:30

Osób online 1365

Mo Salah show i 2:0 do przerwy

Liverpool po pierwszej połowie prowadzi na Anfield z Romą 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelał niezawodny w tym sezonie Mo Salah! The Reds poza początkiem rywalizacji zdominowali rywali z Rzymu i dwubramkowe prowadzenie jest najniższym wymiarem kary.

Komentarze (28)

0DDReporter 24.04.2018 21:33 #
Wpadliśmy w szał od 25 min
Klopp12 24.04.2018 21:33 #
Kontuzja OXA jakoś mi odebrała radość. Oczywiście się cieszę, że prowadzimy, adrenalina jest niesamowita, ale ta kontuzja mi siedzi w głowie.

Mane mnie strasznie dzisiaj zawodzi, musimy ich dobić po przerwie jeszcze na 3:0

I było to w mediach bredzić, że powstrzymacie naszego BOGA?
BiałyWilk 24.04.2018 21:33 #
Styl w jakim my gramy to chyba najpiękniejsza rzecz jaką widziałem w życiu..
Prz3m000 24.04.2018 21:34 #
Salah!! Mane pobudka i gnieciemy ich.
Ox trzymam kciuki żeby nic poważnego! :/
HyppiaYNWA 24.04.2018 21:34 #
Takiego Match Winnera to my chyba nigdy nie mieliśmy, nie dziwię się że Cou chciał odejść, kto by chciał grać w cieniu najlepszego piłkarza na świecie!
Gini dziś to też zapieprza jak po pigułach!
dawidxb 24.04.2018 21:34 #
miałem pisać , że martwi mnie nieskuteczność naszych zawodników ale Mo polał moje serduszko miodem i na razie wygrywamy 2;0. Mane mistrzu skup się !
Knucu 24.04.2018 21:35 #
Kocham Cię Salah!
Bengaloe 24.04.2018 21:35 #
Genialny mecz w naszym wykonaniu, choć to Roma zaczęła lepiej. To jeszcze nie koniec, grać to co w pierwszej połowie i zrobimy ogromny krok w stronę finału.

Martwi nieco kontuzja Oxa, oby szybko się wykurował. Niemniej genialna zmiana Giniego.

YNWA na drugą połowę
cezarkop 24.04.2018 21:35 #
Z opowieści wiem że graliśmy hujnie ale teraz jest cudnie.
kubaburza 24.04.2018 21:35 #
Roma z początku postawiła twarde warunki ale my byliśmy cierpliwi i wyczekaliśmy swoich szans.. Mane słabo dziś ale i tak zajebiście się ten mecz ogląda.
No i wjnaldum - dla mnie póki co gra swój najlepszy mecz w czerwonej koszulce :)
ArtuRR 24.04.2018 21:35 #
Totalny rozp........
podniosłem szklany stolik i zbiłem go przy 1 golu Salaha .
To jest APOKALIPSA !
<33333
TrueGunner1997 24.04.2018 21:35 #
Panowie założyłem tu konto tylko po to żeby normalnie bić pokłon przed Salahem! Tego piłkarza to Wam chyba cały świat teraz zazdrości! A chelsea niech żałuję! Pozdrowienia i Powodzenia!!! #COYG
Miensol 24.04.2018 21:36 #
@RobertLFC89
Alisson jest słaby?
To Salah jest nie z tej ziemii!
HyppiaYNWA 24.04.2018 21:36 #
Plus trzeba pochwalić Hendo i Milnera, bo to co Anglicy robią w środku pola, wow! Wycięli już połowę Rzymu..
HyppiaYNWA 24.04.2018 21:38 #
dawno nie czułem takiego bólu jak dziś widząc OXa zwijającego się po murawie, YNWA Alex! Jesteśmy z Tobą!!

Aklerua 24.04.2018 21:38 #
Będę bluźnił. Pieprzyć Salaha. Milner Jezu nasz nowy Steven G. Co ja uwielbiam tego chlopa. A Salah oczywiście król jego tez kocham
macios89 24.04.2018 21:38 #
Wynik świetny, aby utrzymać bez straty bramki. Świetne wejście Giniego. Mane! Cholera, tak to Ty masz grać z Polską na mundialu a nie w Lfc!
sebix129 24.04.2018 21:39 #
Chyba przechodzę na Islam bo znalazłem nowego Boga :)
boryssobieski 24.04.2018 21:39 #
Pieknie!!! Mane się troszkę spalił ale Salah dał popis :) Podoba mi się Henderson. Gra naprawdę znakomicie dzisiaj! Brawo!
cachemire 24.04.2018 21:39 #
Niesamowity występ dzisiaj, ale sie rozkręciliśmy! Trzeba zostawić dobra zaliczkę bo ostatnio dziwne rzeczy sie w tym Rzymie dzieją ;p

POPEK 24.04.2018 21:41 #
Chłopaki grają świetnie! Na początku było spoko ale widać było że zejście Oxa ich trochę rozkojarzyło ale później złapali rytm. Henderson i Milner zgarniają zajebiście te drugie piłki
Aklerua 24.04.2018 21:41 #
RobertLFC89. Jedna sytuacja Milner wbiega w pole karne. Może dośrodkować i tak zrobili by 99 proces piłkarzy na świecie. A on wie ze gowno z tego będzie. Spokojne zatrzymanie i wycofanie pilki
zimnepiwo 25.04.2018 09:28 #
teraz już wiadomo dla kogo te piramidy budowano!

Salah odmawia wywiadu i zaskakuje w mediach  (18)
27.04.2024 20:44, BarryAllen, Liverpool Echo