05.05.2024
17:30

Osób online 1059

Przegrywamy 1:0 do przerwy

Mimo optycznej przewagi gracze the Reds przegrywają do przerwy na Stamford Bridge 1:0. Jedynego gola w pierwszej połowie zdobył strzałem głową Olivier Giroud. Najlepszą okazję dla Liverpoolu miał Mané ale znakomicie w bramce zachował się Courtois.

Komentarze (12)

Klopp12 06.05.2018 18:22 #
A już były głosy, że top4 mamy zapewnione.
18LBoY92 06.05.2018 18:22 #
bardzo mnie irytuje gra w środku pola wijnalduma, i to nie tylko w tym meczu, w ogóle sie nie wystawia do podana tylko drepcze po boisku i nie ma jak do niego podac tragedia....... to co powtórka jak z zeszłego roku? z Brighton o LM?
raski21 06.05.2018 18:23 #
Widać brak świeżości. Może być ciężko coś tu ugrać :/
Deadlock 06.05.2018 18:24 #
Trzeba zagrać odważniej w drugiej połowie i wywalczyć ten remis. Wiem, że zawodnicy są zmęczeni, ale nie ma sensu stawiać wszystkiego na mecz z Brighton.
Bengaloe 06.05.2018 18:24 #
Łatwiej będzie ugrać cokolwiek w tym meczu, jeśli wyjdziemy na drugą połowę z jakąkolwiek chęcią gry.Jak na razie to mamy taką dziurę w środku pola, że wynik inny być nie może.

Chelsea gra słabo, my bardzo słabo, na największy minus jak na razie u nas TAA, nie radzi sobie kompletnie. Wijnaldum też zdecydowanie za wolny przez całą połowę. Mały plusik dla Mane.

YNWA na drugą połowę
AndyLFC 06.05.2018 18:24 #
Patrząc po wynikach, chyba się domyślam, kiedy odsunięto Buvaca...
zbanowany 06.05.2018 18:27 #
Niestety Clyne bardzo słabo, ale cala drużyna jakby na pół gwizdka gra...A Kante gra jak profesor nic nie przechodzi...oby w drugiej bylo lepiej.pozdro
roberthum 06.05.2018 18:28 #
No właśnie, top4 miało być pewne i miało byc tylko formalnością, a tu zaczyna się robić gorąco. Licze na wyrównanie w drugiej połowie. Przede wszystkim martwi mnie słaba dyspozycja Salaha
kalifLFC 06.05.2018 18:30 #
Mnie najbardziej Wkur* ehem denerwuje te bezsensowne klepanie piłki przez 5 minut po czym idzie jedna niedokładna piłka i wszystko bierze w łeb. Nie wiem co oni odwalają w tym meczu ale mam nadzieje że w drugiej połowie się to zmieni
AndyLFC 06.05.2018 18:30 #
A swoją drogą, Klopp powinien porządnie opierdzielić króla
Egiptu, bo chyba mu trochę sodówka odbiła. Jak grał na skrzydle to było ekstra, teraz zrobił się z niego bardziej napastnik i ani nie strzela, ani nie pomaga w grze...
ivers 06.05.2018 18:31 #
Czyli z Brighton o awans do top 4.Dzisiaj cienko to widzę.
roda 06.05.2018 19:13 #
Nie ma Buvaca nie ma wyników. Czy Klopp jest tak dobry czy to Buvac robił cala robote.