05.05.2024
17:30

Osób online 953

2:0 do przerwy dla the Reds

Liverpool po piorunującym pierwszym kwadransie na Anfield wygrywa 2:0 z Manchesterem City. Otwierający gol padł o efektownym strzale Fabinho z dystansu. Drugie trafienie było dziełem świetnego wykończenia głową przez Mo Salaha.

Komentarze (31)

Radbug 10.11.2019 18:19 #
Jestem pewien, ze z Atkinsonem na VAR byłoby 1-0 dla City po karnym...
Szynszyl 10.11.2019 18:19 #
Bravo :D Ludzie dajcie link do jakiego dobrego stream Błagam !!!!
cezarkop 10.11.2019 18:20 #
Nie chciałbym żeby ten niepodyktowany karny dla City,zemścił się kiedyś na nas.
Liverbird1979 10.11.2019 18:20 #
Fo przerwy Miodzio!!! Ręka Trenta w polu karnym była... jednak najpierw zwinoł ją ręką player City
Egalot 10.11.2019 18:20 #
Teraz niech Jürgen powie, że tak naprawdę Liverpool przegrywa 0:2 i niech cisną po przerwie :)
Bengaloe 10.11.2019 18:20 #
Jest pięknie! Początkowo myślałem, że City powinno mieć karnego, ale chyba Silva zagrywał tam pierwszy ręką.

Nie roztrwonić tego po przerwie, jedziemy dalej!
Kijoraptor 10.11.2019 18:20 #
Świetnie dzisiaj Andy i Alison, brawa. Fab i Trent trochę bojaźliwie. W drugiej dobić ich trzecią bramką i mamy weekend zajebisty.
PorucznikKolano 10.11.2019 18:20 #
Szynszyl

Vipleague. BZ.

Pozdro
Klopp12 10.11.2019 18:20 #
Spalonego nie było, karnego raczej też, bo Silva pierwszy zagrał piłkę ręką. Sędzia się z tej sytuacji wybroni, bo mógł i nie musiał gwizdnąć karnego. Co do samego meczu to jest pięknie, ale dla spokoju na 3:0 po przerwie i gra gitara.
greg7991 10.11.2019 18:20 #
Na footybite są dobre streamy
Paviola 10.11.2019 18:21 #
Genialne spotkanie w naszym wykonaniu. Obiektywnie to 1 bramki nie powinno być, a i przy 2 nie wiem czy nie był minimalnie spalony, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś. Oni mają to wygrać, nieważne w jaki sposób.
użytkownik zablokowany 10.11.2019 18:21 #