player
MUN
Manchester United
Premier League
22.08.2022
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 429

Premiera "Intensywności" Pepa Lijndersa


Kibice Liverpoolu nie mogą się już doczekać tego, co będą mogli przeczytać w nowej książce Pepijna Lijndersa pt. "Intensywność”. Dzieło Holendra - które jest już dostępne do nabycia - pozwala spojrzeć na niesamowitą kampanię 2021/22 w wykonaniu Liverpoolu oczami asystenta menedżera The Reds. 

Napisana wspólnie z szefem redakcji LFC, Jamesem Carrollem, debiutancka książka Lijndersa daje kibicom fachowy wgląd z pierwszej ręki w sprawy zespołu. 

Niewielkie grono fanów i zwycięzców konkursu zostało zaproszone do wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu zorganizowanym z okazji premiery książki na Anfield. Dla szczęśliwców zorganizowano małe Q&A, a także oficjalne spotkanie z autorem. 

- Jestem naprawdę podekscytowany, że mogę to przeczytać - mówił w rozmowie z liverpoolfc.com posiadacz karnetu sezonowego, Andy Bell. 

- Jako kibic, który chodzi na każdy mecz u siebie, nie oceniam sukcesu wyłącznie na podstawie trofeów. Dla mnie wszystkie mecze na Anfield i na wyjeździe w zeszłym sezonie to podróż, którą odbyliśmy. Mamy po prostu niesamowite wspomnienia związane z kibicowaniem temu zespołowi. Ja nigdy tego nie zapomnę. 

- Nie ma dla mnie znaczenia, że ​​nie skończyło się to dobrze w finale Ligi Mistrzów. Wciąż zdobyliśmy dwa trofea i zagraliśmy w każdym możliwym meczu. To było niesamowite przeżycie. 

O tym, czego najbardziej nie może się doczekać w książce, Andy powiedział: 

- Myślę, że najbardziej nie mogę doczekać się, by zza kulis podejrzeć zawodników, których uwielbiam i analizuję tydzień w tydzień.

- Dobrze będzie poznać trochę lepiej ich osobowość, jak wyglądają stosunki w szatni. Osobiście, po raz pierwszy widziałem na żywo Liverpool zdobywający trofeum w finale Pucharu Carabao w minionym sezonie. Nie mogę się więc doczekać, żeby zobaczyć, co działo się wtedy w szatni. 

- Wspaniale było spotkać moją ikonę - kogoś, kto pracuje w klubie od wielu lat i kogoś, kogo tak wysoko ceni sobie ktoś taki jak Jürgen Klopp.

Kibice otrzymają do rąk świeże spojrzenie na Anfield "od kuchni" i to prosto od człowieka będącego prawą ręką Kloppa. 

- Pewne rzeczy można zobaczyć gołym okiem, ponieważ ten klub jest genialny, ale chodzi o te małe detale w pracy Pepa, Kloppa i całego sztabu. Mam nadzieję, że książka da nam w to wszystko wgląd - dodał fan LFC, William Cawley. 

- The Reds wygrali wiele spotkań w zeszłym sezonie, więc tym bardziej ciekawi mnie, jakie decyzje stały za tymi przegranymi meczami - dlaczego tak się to potoczyło, jakich zmian dokonano później. 

- Były momenty w sezonie, w których można było zobaczyć, że coś robią inaczej, ale mi chodzi o to, co faktycznie się za tym kryło. Tak naprawdę nigdy nie jesteś w stanie się tego dowiedzieć, a ta książka pozwoli sięgnąć do samego źródła.

Komentarze (1)

Natal_Reds 04.08.2022 22:49 #
Wiadomo czy będzie Polskie wydanie?

Pozostałe aktualności

Hamann o czerwonej kartce Núñeza  (0)
16.08.2022 23:25, Agamk05, Liverpool Echo
Chwile szaleństwa i momenty geniuszu  (2)
16.08.2022 21:34, Kubahos, The Athletic
Díaz graczem meczu z Palace  (1)
16.08.2022 19:17, Zalewsky, własne
Elliott: Musimy uczyć się na błędach  (9)
16.08.2022 17:55, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Gol Díaza z różnych ujęć kamer - wideo  (4)
16.08.2022 17:05, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu  (0)
16.08.2022 13:50, Piotrek, liverpoolfc.com
Opinie prasy po remisie z Palace  (2)
16.08.2022 12:10, Ad9am_, liverpool Echo