FUL
Fulham
Premier League
21.04.2024
17:30
LIV
Liverpool
 
Osób online 973

Program meczowy Kloppa przed meczem z Southampton


- W przypadku tych notatek można zacząć tylko od jednego miejsca – od dzisiejszego meczu.

- Na tym się teraz skupiamy. Jest to kolejny punkt programu i wymaga naszej całkowitej koncentracji oraz absolutnego zaangażowania.

- W chwili pisania tekstu nie mogłem powiedzieć, którzy zawodnicy będą, a którzy nie będą dostępni do gry. Najpierw musimy dojść do siebie po weekendzie, odpocząć i zobaczyć, kto powinien być zaangażowany. Dobrą wiadomością jest to, że będziemy mieli 11. zawodników w czerwonych koszulkach oraz jeszcze więcej na ławce rezerwowych. To wystarczy.

- Wystarczyło, że w niedzielę w finale Carabao Cup na naszej drodze stanęło tak wiele przeszkód. Ich pokonanie było wręcz niewiarygodne. Nie mógłbym być bardziej dumny z tego, co razem osiągnęliśmy - kibiców, którzy nas wspierali, pracowników, którzy tak ciężko pracują każdego dnia, zawodników, którzy dali z siebie wszystko, a nawet więcej, wszystkich, którzy są częścią rodziny LFC.

- Oczywiście szczególne wyróżnienie należy się naszej Akademii. Co mogę powiedzeć poza 'wow'? Mieliśmy ze sobą tak wielu młodych zawodników - dzieci patrząc przez pryzmat wieku, ale również piłkarzy Liverpoolu pod względem talentu i nastawienia.

- Należy jednak wspomnieć, że aby ci młodzi ludzie mieli jak najlepszą szansę na wywarcie wpływu, muszą wejść w środowisko. To jest coś, co stworzyli nasi starsi gracze.

- Chcielibyśmy bardziej niż czegokolwiek, aby kontuzjowani zawodnicy byli zdrowi. Pojawienie się ich wszystkich na trybunach Wembley było naprawdę wyjątkowe. Na boisku i poza nim, można było zobaczyć przykłady liverpoolskiej wspólnoty, która daje paliwo do tego, co robimy.

- Będziemy tego potrzebować dziś wieczorem, ponieważ Southampton jest kolejnym, naprawdę trudnym przeciwnikiem. Dodatkowo jestem pewien, że spojrzą na nasze doświadczenia z weekendu i będą chcieli wykorzystać kaca. Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby tego uniknąć,

- Chciałbym powitać Russella Martina, jego zawodników i pracowników na Anfield. Nie sądzę, by istniało zbyt wiele osób, które nie były pod wrażeniem pracy, jaką Russell wykonał od czasu objęcia posady menedżera.

- Spotkanie z nimi w każdych okolicznościach byłoby wyzwaniem. Są klubem Premier League pod wieloma względami, nawet jeśli obecnie nie są w tej lidze. Jestem pewien, że nie minie dużo czasu, zanim wrócą na ten poziom. Jako zespół musimy zdawać sobie z tego sprawę i zdamy sobie z tego sprawę.

- Na koniec chciałbym podziękować naszym kibicom za atmosferę, którą stworzyli na Wembley i poprosić, jeśli mogę, aby była ona taka sama na Anfield dziś wieczorem -  podsumował menadżer naszego klubu. 


Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Marco Silva przed meczem z LFC  (1)
19.04.2024 20:58, Bajer_LFC98, fulhamfc.com
Fulham - Liverpool: Statystyki przedmeczowe  (1)
19.04.2024 16:45, AirCanada, liverpoolfc.com
Reakcja Croucha na decyzje sędziego  (4)
19.04.2024 13:40, Bajer_LFC98, Liverpool Echo
TAA: Damy z siebie wszystko do samego końca  (6)
19.04.2024 11:15, Ad9am_, liverpoolfc.com
Besiktas zainteresowany Lijndersem  (1)
19.04.2024 10:45, RosolakLFC, The Athletic
Van Dijk: Jesteśmy bardzo rozczarowani  (13)
19.04.2024 09:18, Bartolino, liverpoolfc.com
Klopp: Teraz możemy skupić się na lidze  (48)
19.04.2024 00:27, Kubahos, liverpoolfc.com