CHE
Chelsea

Osób online 1957

Copa América: Diaz z golem. Kolumbia w 1/2 finału

Luis Diaz zdobył bramkę, a reprezentacja Kolumbii rozgromiła Panamę aż 5:0 i tym samym zapewniła sobie awans do półfinału Copa América.

Podopieczni Nestora Lorenzo objęli prowadzenie w 8. minucie gry, a do siatki trafił Jhon Cordoba. Następnie na listę strzelców wpisywali się kolejno James Rodríguez, Luis Díaz, Richard Ríos i Miguel Borja.

Skrzydłowy Liverpool trafił do siatki w 41. minucie. Były zawodnik Evertonu (James Rodríguez) podał do 27-latka, a ten następnie przelobował Orlando Mosquerę. Podczas tegorocznej edycji turnieju Díaz strzelił dwa gole.

Rywalem Kolumbijczyków w półfinale będzie Urugwaj z Darwinem Núñezem i Luisem Suárezem w składzie. Błękitni po rzutach karnych eliminowali Brazylię Alissona Beckera. Mecz rozpocznie się w czwartek 11 lipca o 2:00 czasu polskiego.