13.05.2024
21:00

Osób online 1107

Oceny według LFC.pl

Prezentujemy Państwu oceny LFC.pl za mecz Liverpoolu z Fulham, przegrany przez piłkarzy Rafy Beniteza 1:3. Najwyższą ocenę (6,5) otrzymał Lucas Leiva.

PIERWSZY SKŁAD

Pepe Reina - 6

Bez szans przy bramkach.

Philipp Degen - 4

Jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie, ale nie przynosi to żadnych profitów. Niedokładne dośrodkowania, brak zrozumienia z pozostałymi zawodnikami, idiotyczna czerwona kartka, błędy w kryciu.

Jamie Carragher - 4,5

To, co upiekło mu się w meczu z Manchesterem United, nie upiekło się na Craven Cottage. Braki w szybkości próbował nadrobić faulując napastnika, który wychodził na 1v1 z Reiną. Był najlepszy, jeśli chodzi o blok obronny, co nie oznacza, że dobry.

Soitirios Kyrgiakos - 3

Bardzo, bardzo, bardzo słaby występ. Straszne błędy w kryciu, straty, zero umiejętności wyprowadzenia piłki.

Emiliano Insua - 4

Argentyńczyk cofa się w rozwoju: kiedyś był kiepski w obronie i dość niebezpieczny w ataku, teraz na obu płaszczyznach gra równie słabo. Regularne występy w Premier League są na razie ponad jego możliwości.

Dirk Kuyt - 4,5

Nieefektywny w ataku. Na dodatek - jeśli dobrze pamiętam - po jego stracie padł gol na 2:1 dla Fulham. Odnoszę wrażenie, że bez Stevena Gerrarda Holender nie radzi sobie na boisku.

Javier Mascherano - 5,5

Nie był tak słaby, jak jego koledzy z drużyny, a to już coś. Przyzwoita pierwsza połowa, w drugiej przycichł.

Lucas - 6,5 (GRACZ MECZU)

Naprawdę świetna pierwsza połowa w wykonaniu Brazylijczyka. Benitez się uparł i chce zrobić z niego playmakera. Tak, jak udało mu się z Kuytem na skrzydle, uda mu się pewnie z Lucasem. Kilka imponujących, szybkich piłek.

Yossi Benayoun - 6

Podobnie jak Lucas, zaliczył dobrą pierwszą połowę. W drugiej zmieniony przez Ecclestona, co pozostanie dla mnie zagadką.

Andrij Woronin - 5,5

Często się cofał i pomagał w rozegraniu. Czasem wychodziło, czasem nie, ale obyło się bez tragedii.

Fernando Torres - 6

Jeden genialny strzał i gol. Na tym skończył się niestety jego udział w meczu - albo odniósł kontuzję, albo Benitez uznał, że bardziej przyda się przeciwko Lyonowi.

REZERWOWI

Ryan Babel - 5

Nie wniósł niczego do gry.

Nathan Eccleston - 6

Ocena wyjściowa. Nie zmienił przebiegu meczu, ale z piłką przy nodze był dość groźny - warto go obserwować.

Daniel Ayala - 5

Wszedł na boisko po to, by bronić przegranej 1:2. Nie udało się, popełnił błąd w kryciu i Liverpool przegrał 1:3.