13.05.2024
21:00

Osób online 1079

LFC-SAFC: Pomeczowe opinie

David Ngog zdobył swoją pierwszą bramkę w Premier League a Yossi Benayoun ustalił wynik spotkania. Liverpool pokonał Sunderland 2:0. Prezentujemy Państwu zbiór pomeczowych opinii związanych z tym spotkaniem. Zapraszamy do lektury.

Liverpool Echo

Występ Ngoga zwrócił uwagę wielu na Anfield, non stop biegał i walczył o każdą piłkę. Wiadomo, że nie wszystko mu wychodziło. Nawet jak nie wszystko się udawało on i tak starał się i poprawiał swoją grę. Taka umiejętność zawsze jest ceniona.

Tony Barrett

Daily Post

Emiliano Insua wrócił do pierwszego składu po serii udanych występów przerwanych wyjazdem na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata. Insua wypełnił lukę na lewej stroni i zanotował udany występ. Zawodnik pokazał, że lewa obrona jest pozycją na której Benitez posiada wiele umiejętności i woli walki.

Ian Doyle

Telegraph

Bramka Davida Ngoga była jego pierwszą w Premier League. Yossi Benayoun ustalił wynik spotkania po błędzie Fulopa. Ostatecznie Liverpool zmniejszył stratę do Manchesteru United do czterech punktów, przynajmniej na 24 godziny. Wciąż istnieje iskierka nadziei.

Rory Smith

The Times

Budująca wygrana z Sunderlandem pozwoliła podopiecznym Beniteza na zmniejszenie straty do Manchesteru United. Wciąż są nadzieje na pierwszy tytuł od 19 lat.

James Ducker

Boss

To oczywiste, że po porażce najważniejsze jest wygrać kolejny mecz i starać się zagrać dobre spotkanie. Pierwsza połowa była dla nas ciężka, ale po zmarnowaniu dobrej okazji do gola wciąż kontrolowaliśmy przebieg gry. Na szczęście po przerwie gra stała się bardziej otwarta i udało nam się zdobyć dwie bramki. Potrzebowaliśmy dzisiejszej wygranej, bo przed meczem z Middlesbrough byliśmy w dobrej sytuacji, ale porażka na Riverside pokrzyżowała nam trochę plany. Musieliśmy pokonać Sunderland ze względu na znaczenie psychologiczne tego meczu. Myślę, że David Ngog zagrał bardzo dobre spotkanie, tak samo jak Yossi Benayoun. Bardzo pomógł nam też Jose Reina, który dobrze obronił w sytuacji sam na sam na początku meczu. Cała drużyna grała dobrze, dużą ilością podań. Byliśmy bardzo dobrze zorganizowani dziś wieczorem. Sunderland chciał grać z kontry, więc musieliśmy być cały czas czujni w obronie. Cieszy, ilość szans stworzonych przez zawodników.

Rafa Benitez

Zawodnik

Jestem szczęśliwy z bramki, ale najważniejsze są zdobyte punkty. Po tym jak przegraliśmy z Middlesbrough, ważnym było wrócić znów do wygrywania. Teraz mamy czas, aby skoncentrować się na przyszłotygodniowym spotkaniu z Realem Madryt. Byliśmy bardzo rozczarowani. Liczyliśmy na pokonanie Middlesbrough - jednak mimo wszystko robiliśmy to co do nas należy. Bardzo ważne jest dla nas wszystkich pokazanie kibicom, że nawet jeśli nie wygramy ligi, zajmiemy drugie miejsce grając jak najlepiej.