Osób online 1896

Zidane: Gerrard najlepszy na świecie


Legenda francuskiej piłki Zinedine Zidane określił Stevena Gerrarda mianem najlepszego piłkarza na świecie.

Były zawodnik Realu oglądał spotkanie, w którym jego były klub został zdemolowany przez Liverpool, a The Reds awansowali do ostatniej ósemki Ligi Mistrzów w wielkim stylu.

- Czy Gerrard jest najlepszy na świecie? Być może nie zwraca na siebie tyle uwagi co Messi czy Ronaldo, ale moim zdaniem jest najlepszy - mówił Zidane.

- Jeśli nie masz do dyspozycji takiego piłkarza jak Steven Gerrard, który jest motorem drużyny, cały zespół na tym cierpi.

- Kiedy ja wygrywałem Ligę Mistrzów z Realem, zawsze mówiłem, że najważniejszym piłkarzem był dla nas Claude Makalele. Bez niego ani ja, ani Luis Figo, ani Raul nie moglibyśmy robić tego co robiliśmy i to samo jest z Gerrardem w Liverpoolu.

- Potrafi świetnie dogrywać, odbierać piłki i jest bramkostrzelny, ale co najważniejsze, dodaje pewności siebie i wiary kolegom z drużyny. Tego nie można się nauczyć - tacy jak on po prostu się z tym rodzą.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (3)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (20)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com