LIV
Liverpool
Premier League
11.05.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1608

Lampard: Trudny mecz na Anfield


Frank Lampard nie oczekuje tego, że w niedzielę Liverpool będzie łatwym przeciwnikiem pomimo tego, iż zwycięstwo nad Chelsea może zbliżyć Manchester do 19 tytułu mistrzowskiego.

The Blues przyjadą na Anfield mając 1 punkt przewagi nad United i wiedzą, że zwycięstwa w ostatnich dwóch meczach z Liverpoolem i Wigan zagwarantują im tytuł.

Jeżeli jednak nie uda im się wygrać na Anfield, przy dwóch zwycięstwach United w meczach z Sunderladnem i Stoke to oni zdobędą tytuł i wyprzedzą Liverpool w ilości mistrzostw kraju.

- Nie ma możliwości, żeby gracze Liverpoolu wyszli na boisko myśląc o United zdobywającym mistrzostwo i nie skupili się na meczu.

- Wyjdą na boisko, żeby wygrać mecz.

- Ich menadżer to profesjonalista, tak samo jak piłkarze.

- Nie ma możliwości, żeby myśleli o czymś innym jak wygranie meczu, nie ważne czy zakwalifikują się do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów czy nie.

- Nawet gdy będą poza czwartym miejscem, dadzą z siebie wszystko.

- To trudny mecz dla nas, ale nie możemy się go obawiać.

- Wszyscy jesteśmy świadomi stawki tego spotkania.

- Granie na Anfield jest trudne w każdym momencie sezonu. Jednak wiemy co nas czeka i wiemy, co możemy osiągnąć.

- Musimy się postarać wygrać ten mecz. To dla nas jasny cel – wygrać dwa mecze i zdobyć mistrzostwo.

- Jeżeli nam się to nie uda, wszystko może zależeć od stosunku bramek, ale to zależy od wyników United.

- Musimy zagrać tak samo jak w meczu ze Stoke, jak tego nie zrobimy, przegramy na Anfield.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Porażka 3:1 z Chelsea!  (21)
04.05.2025 18:17, Gall1892, własne
Skład na mecz z Chelsea!  (20)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com