LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1292

Houllier: Zawodnicy grają dla Roy'a


Były szkoleniowiec Liverpoolu, Gerard Houllier, wsparł Roy'a Hodgsona mówiąc, że zawodnicy z kadry klubu chcą grać dla niego. Hodgson przeżywa trudny początek kariery w Liverpoolu i zdobył tylko 5 punktów w 5. meczach w lidze. Ponadto w środę The Reds pożegnali się z rozgrywkami Carling Cup.

Houllier, który niedawno został nowym menedżerem Aston Villi, rozumie co przeżywa jego odpowiednik, gdyż w swojej karierze miał podobny moment, gdy w 2001 roku Liverpool przegrał z Grimsby 2:1 po dogrywce.

Jednak Francuz ufa, że Hodgson może odwrócić tę sytuację, gdyż jego zespół chce grać dla niego.

- Porażka z Northampton była klęską. Ja przegrałem z Grimsby. Dla Roy'a najważniejszy jest następny mecz.

- Zapomnij o przeszłości. Rozgrywając spotkanie w Europie, albo pucharowe wiesz, że czasem masz priorytety - właśnie tym się kierował.

- Wszystko będzie w porządku. Chłopcy go lubią i będą grać dla niego.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Mohamed Salah wspiera młode piłkarki w Liverpoolu  (0)
28.03.2025 20:04, FroncQ, Liverpool Echo
Kontuzja Doaka a jego przyszłość  (0)
28.03.2025 17:59, Wiktoria18, thisisanfield.com
Kerkez o pogłoskach transferowych  (0)
28.03.2025 12:55, Maja, The Athletic
Salah zostanie królem strzelców?  (1)
28.03.2025 12:37, Redbeatle, liverpoolfc.com