05.05.2024
17:30

Osób online 987

Remis 1:1 do przerwy

Liverpool remisuje 1:1 z Crystal Palace do przerwy. Podobnie jak w spotkaniu na Stamford Bridge podopieczni Kloppa przespali początek meczu, stracili bramkę i dopiero wtedy zaczęli grać własny futbol. Z boiska z kontuzją zszedł Mamadou Sakho.

The Reds zaczęli fatalnie, zostali zepchnięci do głębokiej defensywy i nie byli w stanie uwolnić się spod pressingu graczy Palace. W 21. minucie meczu błąd gospodarzy wykorzystał Yannick Bolasie i dał Orłom prowadzenie. Od tego momentu goście cofnęli się, co pozwoliło rozwinąć skrzydła The Reds.

Liverpool stworzył kilka dobrych sytuacji, ale nie potrafili ich wykorzystać. Dobrą okazję zmarnował Benteke.

W 35. minucie zadrżały serca wszystkich fanów Liverpoolu, ponieważ na murawę z grymasem bólu upadł Mamadou Sakho. Francuz chciał pozostać na boisku, ale po kilku minutach sam poprosił o zmianę. W jego miejsce wszedł Dejan Lovren.

W 42. minucie kolejna akcja Liverpoolu przyniosła bramkę. Podanie Lallany wykorzystał Phillipe Coutinho, który rozgrywa bardzo dobre zawody.