LIV
Liverpool
Premier League
11.05.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1709

Mignolet: Musimy to zrobić


Simon Mignolet jest przekonany, że Belgowie poradzą sobie z presją, jaka będzie spoczywać na zespole po porażce z Włochami. Czerwone Diabły zagrają dziś z Irlandią i nie mogą zaliczyć kolejnej wpadki, chcąc na dobre zaznaczyć swoją obecność we Francji.

- Oczywiście nie rozpoczęliśmy tego turnieju, tak jak sobie wymarzyliśmy - powiedział golkiper the Reds.

- Nie byliśmy zadowoleni z wyniku i sposobu naszej gry.

- Musimy jednak o tym zapomnieć i patrzeć na to, co przed nami. Teraz zagramy mecz z Irlandią i musimy wykorzystać wszystkie pozytywne i negatywne przesłanki, jaki towarzyszyły zespołowi w starciu z Włochami.

- To ważny mecz dla jednego i drugiego zespołu. Wszyscy oczekujemy spotkania i mam nadzieję, że uzyskamy rezultat, na jaki liczymy.

- Zdajemy sobie sprawę, że będzie na nas spoczywać presja. Poradzimy sobie z tym, gdy wyjdziemy na boisko.

- Zwycięstwo byłoby ważnym krokiem w kierunku awansu do fazy pucharowej Mistrzostw Europy.

- Dla mnie będzie to wyjątkowy mecz, ponieważ znam wielu ich piłkarzy z boisk Premier League. Z Martinem O'Neillem miałem ponadto okazję pracować w Sunderlandzie.

- Znam go dobrze, podobnie jak cały sztab szkoleniowy, razem z trenerem bramkarzy. To dobrzy fachowcy, tworzący zagrany zespół.

- Świetnie będzie się zobaczyć w sobotnie popołudnie - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skład na mecz z Chelsea!  (19)
04.05.2025 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Chalobah przed meczem z Liverpoolem  (0)
04.05.2025 12:03, FroncQ, chelseafc.com
Slot z nagrodą za Występ Tygodnia  (0)
03.05.2025 23:13, Maja, liverpoolfc.com
Młodzież przegrywa 0:3 w derbach Merseyside  (2)
03.05.2025 21:33, AirCanada, liverpoolfc.com