05.05.2024
17:30

Osób online 1062

1:0 po pierwszej odsłonie meczu

Liverpool od 10. minuty rywalizacji na Anfield prowadzi z beniaminkiem - Cardiff City 1:0. Jedyną do tej pory bramkę dla the Reds zdobył król strzelców Premier League minionego sezonu - Mohamed Salah.

Komentarze (6)

Juluz 27.10.2018 16:46 #
Gramy dzisiaj tak miło dla oka, że wolałbym obejrzeć Liverpool niż iść do kina na Jurassic Park.
EtseN 27.10.2018 16:49 #
Takie tam 86% posiadania piłki... :D
AirCanada 27.10.2018 16:50 #
Lallana blisko bramki 'równo z końcową syreną'. Mam nadzieję, że w 60. minucie zobaczymy na boisku towarzysza Xerdana. Sturridge za Mane też mile widziany.
onlyYNWA 27.10.2018 16:50 #
Ja tam zawsze wolałbym oglądać Liverpool niż Jurassic Park.
rudobrody 27.10.2018 16:52 #
Mane już od początku 2 połowy powinien opuścić boisko kosztem Stu, gramy spokojnie odrobine wiecej szcześcia w sytuacjach Van dzika i Adasia i było by ładne 3-0.
dabo89 27.10.2018 16:55 #
Nie chcę narzekać ale.. Lallana to nie Shakira, a Moreno to nie jest nawet 1/3 Robertsona.. Ta sytuacja gdy Mane pokazuje Moreno nosz biegnij żesz na obieg.. Prosiło się samo.. a on pobiegł do środka.. brak ogrania wychodzi.