LIV
Liverpool
Premier League
02.04.2025
21:00
EVE
Everton
 
Osób online 1230

Klopp: Robertsona stać na więcej


Jürgen Klopp po raz kolejny docenił potencjał Andy'ego Robertsona. Zdaniem menedżera The Reds kapitan reprezentacji Szkocji pokazał do tej pory jakieś 75 % swoich możliwości.

Klopp zapytany o to czy Robertsona stać na więcej niż w poprzednim sezonie, odpowiedział:

- Szczerze mówiąc, to nie porównuję do siebie sezonów. Robbo gra z nami już półtorej roku i myślę, że pokazał jakieś 75 % swoich możliwości lub nawet mniej.

- Drzemie w nim duży potencjał. To bardzo dobrze. Rozwinął się, ale jeszcze wiele może się nauczyć. To ciągle młody chłopak. Ma wystarczająco dużo czasu.

- W niektórych spotkaniach prezentuje się znakomicie, w innych nie jest zaangażowany tak bardzo jak od niego wymagam. W naszej taktyce nawet stoperzy mają szczególnie ważne obowiązki ofensywne.

- To normalne, że zawodnik oczekuje od siebie więcej, a ja również oczekuję od niego więcej. Jeszcze wiele przed nim.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

kubaburza 28.11.2018 11:47 #
Robertson to deal życia :)

A co do meczu z PSG to czuje ze dobrze nam pojdzie, natomiast bardzo boje sie spotkania z Evertonem bo jak ogladalem ich w tym sezonie graja na prawde dobry futbol i az dziwne ze tak nisko sa w tabeli.. Mam nadzieje ze ich nie zlekcewazymy. Ale oczywiscie najpierw trzeba wyjsc z grupy najlepiej ogrywajac PSG :)
Paviola 28.11.2018 17:34 #
Heh, a dla on już jest najlepszym LO świata i nie zamieniłbym go na nikogo innego.

Pozostałe aktualności

Moyes przed derbami  (0)
01.04.2025 22:21, FroncQ, Sky Sports
Alisson wybrany najlepszym piłkarzem marca  (0)
01.04.2025 22:07, AirCanada, liverpoolfc.com
Van Dijk prosi fanów o energiczny doping  (0)
01.04.2025 20:00, A_Sieruga, liverpoolfc.com
Przedstawienie rywala: Everton  (0)
01.04.2025 19:29, Redbeatle, liverpoolfc.com
Wieści kadrowe przed derbami Merseyside  (0)
01.04.2025 18:29, Wiktoria18, liverpoolfc.com