13.05.2024
21:00

Osób online 1464

1:1 po pierwszej połowie

Po pierwszej połowie na Alianz Arena kibice są świadkami ciekawego widowiska, w którym póki co mamy remis 1:1. Liverpool wyszedł na prowadzenie w 26. minucie, kiedy sprytem na wysokości pola karnego gospodarzy błysnął Sadio Mané, który wymanewrował Neuera. Bawarczycy doprowadzili do wyrównania za sprawą samobójczego trafienia Matipa w 39. minucie.

Komentarze (30)

Redzik90 13.03.2019 21:48 #
Spoko. Liverpool strzelił 2 bramki, więc Bayern musi 3. XD
Adi15 13.03.2019 21:49 #
Matip sie starał ostatnio o te bramkę
Paviola 13.03.2019 21:49 #
Mane to przechuj, a Matipowi trza wybaczyć. Dalej Panowie, jesteście lepsi!
Fabrani 13.03.2019 21:49 #
pls Mane pyknij jeszcze dwie takie magiczne piłeczki,bo bede mial zawal
BigAnfield 13.03.2019 21:49 #
Wynik lepszy od gry. Szachy i to bez krolowej, goncow i skoczkow. Tylko wieza trafia do wlasnej.
Owen89 13.03.2019 21:50 #
1 połowa odzwierciedla ten sezon, gdzie największym przeciwnikiem Liverpoolu jest sam Liverpool ;) mam nadzieję że za 60 min świetujemy!
ynwa19 13.03.2019 21:51 #
Szkoda tego samobója.
Sadio jak zwykle ostatnio gwarantem gola.
Mecz przeciętny,wynik dobry.
45 minut nerwówki nas czeka.

Come on LFC!-:)
Kowal 13.03.2019 21:51 #
Środek pola leży....
Hitomi 13.03.2019 21:51 #
Tekst Zewlaka o tym, że Henderson gra lepiej do przodu od Fabsa mnie zmiażdżyl
AgentTomek 13.03.2019 21:52 #
Teraz na podmęczonego rywala wchodzi szwagier Lallana i myyyk 1 : 4, obrońcy Bayernu będą rzygać od choroby lokomocyjnej próbując nadążyć za jego kółeczkami
Sherwood97 13.03.2019 21:52 #
Gdzie ten gościu od śpiączki ? może to o Szpaka chodziło... ?
splesh 13.03.2019 21:52 #
Matipa nie ma co winic za gola, gdyby nawet nie dotknal pilki, to Lewy by strzelił
reddsPL 13.03.2019 21:52 #
Gdyby nie ta stracona bramka to jest dobrze. Będzie nerwówka.. obym to wytrzymał.
aroLFC 13.03.2019 21:52 #
Bayern na luzie do pyknięcia xd jeszcze jedna strzelić i się nie podniosą
czerwony1892 13.03.2019 21:52 #
Za dużo strat i niecelnych podań, poza tym szachy...
dmn 13.03.2019 21:53 #
Świetny taktycznie mecz obu ekip na najwyższym światowym poziomie. To jak oni odbudowują, to nic tylko oglądać i klaskać. Niestety dla nas, mówię o obu ekipach. Kto popełni więcej błędów indywidualnych, odpadnie.
Dalej wierzę w 2:2.
radoLFC 13.03.2019 21:53 #
Mario i do trzech razy sztuka.
zawad2 13.03.2019 21:53 #
Uszy więdną, od komentatorów TVP.
Już nawet nie chodzi o stronniczość, ale zrobienie z Hendo i Milnera kreatorów ? No parka na poziomie Xaviego i Iniesty :)
Gensheimer 13.03.2019 21:54 #
Fabinho kompletnie dzisiaj niechlujny, Milner nieciekawy. Gramy lagę na Salaha czy Mane i to tyle. Błąd Ratingi i Neuera i spryt Mane dały nam gola.
Dla mnie ten mecz mógłby się skończyć. Nie ogląda się to zbytnio dobrze
ivers 13.03.2019 21:54 #
Gol dla monachijczyków to wina Robertsona, Gnabry go ograł.W drugiej połowie też musimy coś ustrzelić.
Hitomi 13.03.2019 21:54 #
Ogólnie z komentowaniem Szpaka jest jak z piciem alko u mnie - koleś nie wie kiedy powiedzieć dość.
JareckiYNWA 13.03.2019 21:55 #
Szkoda sytuacji robertsona bo mogłobyć tak pięknie, ale jest dobrze i tak 3-mać
mervin 13.03.2019 21:55 #
Matip na razie oprócz samobója wciąga nosem Lewego. Nie jest najgorzej. Trzeba im wcisnąć drugą brameczkę i do widzenia. Come on!
Gensheimer 13.03.2019 21:55 #
@ Arolfc
Kibice Bayernu tak samo o nas mówią jesteśmy do pykniecia :)
amciek2 13.03.2019 21:55 #
Spzaku mówi liverpool też popełnia błędy ... w sytuacji gdzie jest spalony heloooł
AdrianeQ 13.03.2019 21:56 #
Nie ma Hendersona - to duże wzmocnienie. Teraz na lajcie damy radę.
radoLFC 13.03.2019 21:56 #
* Matip

Hitomi 13.03.2019 21:58 #
@amciek2 Dokładnie nie wiem czy Szpak ma świadomość, że Var by tą sytuację zweryfikowal
RedFan1892 13.03.2019 21:58 #
Spokojnie pokażmy klasę w drugiej odsłonie. The Reds!!! YNWA!!!
thomas 13.03.2019 22:01 #
Nie wiem czemu ale Milner niesamowicie mi podnosi ciśnienie już od kliku meczów. TTA też taki sobie... Generalnie gramy bardzo dobrze, przeciwnika nie ma sztycha, więc żeby nie było za dobrze, to strzelamy sobie samobója - cały Liverpool! Przejebane...

06.05.2024 13:45, Piotrek, liverpoolfc.com
Stu: Gakpo potrzebuje pewności siebie  (1)
06.05.2024 10:06, Loku64, thisisanfield.com
Keane: Jako zawodnik chciałbym grać dla Kloppa  (1)
06.05.2024 09:44, Ad9am_, Liverpool Echo
Postecoglou: Nie sądzę, że zagraliśmy źle  (2)
06.05.2024 09:31, RosolakLFC, Liverpool Echo