05.05.2024
17:30

Osób online 1051

Pochettino: Nie żałuję tego

Liverpool pokonał wczoraj Tottenham Hotspur 2:0 w finale Ligi Mistrzów na Estadio Metropolitano. Mauricio Pochettino w wywiadzie pomeczowym stwierdził, że nie żałuję, iż zdecydował się na wystawienie Harry'ego Kane'a w wyjściowej jedenastce Spurs.

- To była przemyślana decyzja. Dla mnie Harry był gotowy, żeby wybiec na boisko od pierwszej minuty, mimo przerwy od gry spowodowanej kontuzją kostki. Nie strzelił gola, ale nie żałuję, że na niego postawiłem - powiedział Argentyńczyk.

- Jeśli chodzi o moją przyszłość, to będzie jeszcze czas, żeby o tym porozmawiać. To nie jest jednak odpowiedni moment, bo myślę, że moje niektóre słowa mogą zostać źle zinterpretowane. Ludzie porównują mnie do innych menedżerów, ale mam wrażenie, że nie rozumieją niektórych rzeczy. Ja jestem dumny z postawy moich piłkarzy, klub pierwszy raz zagrał w finale Ligi Mistrzów. To wielkie osiągnięcie.

- Musimy zachować spokój. To trudny moment, ale nie można panikować i podejmować nieprzemyślanych decyzji. Ta porażka to dla nas cenna lekcja.

Komentarze (8)

Paviola 02.06.2019 12:56 #
A dla mnie to był ogromny błąd. Kane w 1 połowie był najgorszy na boisku, a w drugiej też ostatecznie nic nie dał. No, ale to było do przewidzenia i nawet gdyby Lucas zagrał od początku to wynik pewnie byłby identyczny. Widać, że stres ich zjadał w przeciwieństwie do naszych, ktorzy mieli to doświadczenie z poprzedniego finału.
Ralf088 02.06.2019 13:13 #
Każdy mądry po szkodzie, gdyby nie postawił na Kane i wynik byłby identyczny, każdy by mówił dlaczego nie wpuścił Harrego itd itd. Czasami sie wygrywa czasami przegrywa. Maurico przegrał, ale to wyśmienity trener i sam fakt że doprowadził Tottenham do finału zasługuje na wielką chwałę. Jestem pewien że jak nie z Tottenhamem to z innym drużyną prędzej czy później wygra to trofeum, bo trener jest naprawdę wyśmienity.
aro8 02.06.2019 13:41 #
Kurde, tyle czasu i jeszcze zadnego wywiadu z Kloppem i naszymi piłkarzami
Paviola 02.06.2019 13:44 #
aro8
Daj redaktorom też poświętować. Wcale nie byłbym zły gdyby Air, Juluz i reszta nic nie wstawiali cały dzień. Też szczęśliwi kibice.
użytkownik zablokowany 02.06.2019 14:20 #
Paviola stres ich zjadal bo dostali karnego w 1 minucie. Kazdego by to zalamalo. Nie iszukijmy sie to nie byl dobry mecz dla LFC wiekszosc mowi ze byl to najgorszy final od wielu lat w 100 % sie zgadzam. Oczywiscie zaraz mnie jakis znaffca zwyzywa ze LFC byl potworem w tym meczu ale nie slaby mecz w ich wykonaniu ale szc/escluwe wyatarczylo
Paviola 02.06.2019 14:37 #
Stres ich zjadał, bo grali 1 raz w życiu w finale najbardziej prestiżowego meczu klubowego na świecie. Po tym co pokazali w finale karmy w 1 minucie meczu nie był powodem do stresu, a bardziej sportowej złości, której też nie pokazali. Brzydki finał czy nie, każdego kibica LFC nie obchodzi. Chodziło o wygranie. Lepiej wygrać 1:0 finał po karnym w 1 meczu niż przegrać 3:4 po najlepszym meczu w sezonie. W lidze zagrali fantastycznie, praktycznie idealnie, a jednak zabrakło punktu do tytułu. Tym razem chłopaki na to nie pozwolili i to my możemy się cieszyć w Europie :)
użytkownik zablokowany 02.06.2019 20:10 #
Słaby mecz czy też nie nie ma dla nas to znaczenia. Liverpool w tym sezonie udowodnił już, że nie ma na nich mocnych. Nie trafiliśmy do finału przypadkiem. Bayern, Barcelona, PSG, Napoli, Porto to konkretne firmy. Ja jestem dumny i liczę na powtórkę w przyszłym sezonie. Przy nowych transferach i powrocie Keity i Oxlade będziemy mieli wielkie pole do manewrów.

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (0)