05.05.2024
17:30

Osób online 1109

Wygrywamy 2:1 na Selhurst Park

W drugiej odsłonie meczu piłkarze the Reds znaleźli drogę do siatki gospodarzy. W 49. minucie wynik spotkania otworzył Sadio Mane. Londyńczycy zdołali doprowadzić do remisu w 82. minucie, autorem gola był Zaha.

Ostatecznie bohaterem gości okazał się Bobby Firmino ustalając wynik spotkania w 85. minucie po zamieszaniu w polu karnym Orłów. W drugiej połowie na boisku zameldowali się Origi, Milner i Gomez.

Komentarze (29)

mayro78 23.11.2019 17:59 #
Ale mamy farta w tym sezonie!!!!!!!!
redartur76 23.11.2019 17:59 #
Kompletnie nie rozumiem decyzji kloppa ze ściągnięciem z placu firmino i postawienie na obronę Częstochowy. Szczęśliwie udało się wygrać.
użytkownik zablokowany 23.11.2019 18:00 #
Firmino strzelił, ale zagrał znowu bardzo słaby mecz.
Gini dzisiaj rządził i dzielił w środku pola.
cezarkop 23.11.2019 18:02 #
Kolejna wyszarpana wygrana,ale jak długo pociągniemy na tym paliwie.Tylko 3 pkt cieszą.
RedforDead 23.11.2019 18:02 #
Podjąłem ostateczną decyzję. Rzucam robotę i zaczynam sprzedwać Xanax reklamując się na portalach związanych z Lfc. Sukces gwarantowany.
Kijoraptor 23.11.2019 18:02 #
2:1 ulubiony wynik Liverpoolu w tym sezonie. Ważne zwycięstwo z bardzo niewygodnym rywalem. Teraz mecze co kilka dni więc rytm meczowy będzie zachowany.
Pabloitto 23.11.2019 18:02 #
Nasze bramki fartowne, mecz na remis który wygrywamy, cieszę się.
Radbug 23.11.2019 18:02 #
Nie będę kłamał, Zaha w końcówce sprawił, ze teraz muszę wyprać gatki...
scorpionlfc5 23.11.2019 18:03 #
To jest TEN sezon. I koniec. I kropka.
Juluz 23.11.2019 18:04 #
Niesamowity tryb ekonomiczny. Strzelisz nam bramkę? To dociskamy i wygrywamy - ryzykowne, bo nie zawsze się uda. Ostatnie 5 spotkań w Premier League: 2:1, 3:1, 2:1, 2:1, 1:1.
Radbug 23.11.2019 18:04 #
Ale teraz będzie się świetnie oglądało mecz o 18.30!
Kuj 23.11.2019 18:04 #
To już chyba 6 zwyciestwo w stosunku 2:1
LiveTom 23.11.2019 18:05 #
Jak dla mnie możemy tak wyszarpywać zwycięstwa we wszystkich meczach do końca sezonu :)
Liverbird1979 23.11.2019 18:06 #
Znowu na zawale. Tego Jurgena to oni wykończą nerwowo.
cezarkop 23.11.2019 18:07 #
Live@ Ja już jestem po jednym przeszczepie serca i drugiego nie chciałbym przechodzić.
Robertos 23.11.2019 18:09 #
Znowu wymęczony wynik. Leicester udało się na tym patencie dojechać do mety, Manchesterowi w tym sezonie co Van Persie strzelał po jednej bramce co mecz także, więc i nam się uda. Obrona wygląda dwa razy gorzej niż wtedy jak gra w niej Matip, mam nadzieję że kogoś jeszcze ściągniemy na tę pozycję i pozbędziemy się Jonasza. No i koniecznie ktoś na środek pomocy, ten Keita to już chyba przepadł kompletnie. A tak poza tym to pełne zadowolenie :)
Liverbird1979 23.11.2019 18:14 #
W Neapolu zamieszanie. Gdyby tak tego Kolubaliego wyciągnąć.
VII 23.11.2019 18:15 #
To nie jest fart. Fart to może być jak w 2-3 meczach z rzędu się uda coś wyszarpać mimo wybitnie słabej gry. A tutaj mówimy o długiej serii gry "bez formy". Ktoś powie fart, ja powiem upór i dojrzałość. Nie ma znaczenia jak te 3 punkty zdobywamy, bo wiadomość w świat idzie taka że jesteśmy nieposkromieni i z najbardziej gównianych sytuacjach możemy ukręcić bat. Jak oglądam naszą grę to przypomina mi się mistrzostwo kraju Chelsea kiedy prowadził Mourinho. Grali różnie, momentami oczy krwawiły, ale wygrywali. A Mourinho chętnie przypomina to dziennikarzom wyliczając mistrzostwa na palcach ręki.
Owen89 23.11.2019 18:22 #
Uff
BigAnfield 23.11.2019 18:23 #
Ktory to juz mecz z kategorii bez respiratora nie oglądać?
Bardzo wazne 3pkt na bardzo trudnym terenie.
Tylko Arsenal uratowal dzis honor gospodarza, jesli remis z Soton mozna traktowac jako obronę honoru. Licze ze passa przyjezdnych pozostanie do konca dzisiejszej kolejki, a jutro naturalnie zamiana.
RedFan1892 23.11.2019 18:39 #
Jest zwycięstwo na trudnym terenie. Super!!! YNWA
Vepson 23.11.2019 18:46 #
Jeżeli szczęście się zaczyna powtarzać, to nie jest to szczęście. Po takich meczach widać, że ta drużyna dorosła do mistrzostwa. Gramy gorzej niż rok temu, ale co z tego?
użytkownik zablokowany 23.11.2019 18:55 #