BOU
Bournemouth

Osób online 1420

Młodzież ogrywa na wyjeździe 2:1 Stoke

Piłkarze Liverpoolu do lat 18 we wtorkowe popołudnie pokonali na wyjeździe rówieśników ze Stoke City 2:1.

Gol w drugiej połowie strzelony przez Oakleya Cannoniera zapewnił the Reds 3 punkty przy Clayton Wood.

W 12. minucie prowadzenie Liverpoolowi zapewnił James McConnell, który popisał się pięknym wolejem. Cztery minuty później the Potters wyrównali po trafieniu Toma Nixona.

Liverpool po przerwie zadał jednak decydujący cios i opuścił teren rywala z kompletem punktów na koncie.

Skład Liverpoolu: Mrozek, Wilson, Quansah, Miles, Norris, Corness, McConnell (Frauendorf, 61), Mabaya, Cannonier, Woltman, Musiałowski.