05.05.2024
17:30

Osób online 1346

David James: Ciekawią mnie kolejne spotkania

David James twierdzi, że Liverpool może stracić kolejne punkty w nadchodzących meczach Premier League. Po ostatnim remisie w Premier League z Manchesterem City, The Reds ciągle znajdują się na drugim miejscu tabeli ze stratą jednego punkta do lidera, jednak były bramkarz obawia się utraty większej liczby oczek.

Były zawodnik Liverpoolu podkreślił, że The Reds muszą kompletnie skupić się na nadchodzących spotkaniach, aby dzieląca ich od City różnica punktowa nie powiększyła się, a do końca sezonu Premier League pozostało jedynie siedem meczów.

City cały czas może być nieusatysfakcjonowane niedzielnym wynikiem, gdyż sami zawodnicy stwierdzili, że mogli zakończyć mecz w pierwszej połowie. Jednak schodząc do szatni z wynikiem 2:1 nie mogli wiedzieć, że zaraz po przerwie wynik wyrówna Sadio Mane, a punkty zostaną podzielone pomiędzy obydwie drużyny.

- Boję się o Liverpool, gdyż wiem, że w aktualnym sezonie zawsze kiedy tracili punkty w jednym spotkaniu, to tracili je również w następnym – stwierdził James.

- Teraz, gdyby tak się stało, ich strata do City jeszcze bardziej by się powiększyła.

Kolejny mecz Liverpoolu w Premier League odbędzie się we wtorek 19. kwietnia na Anfield przeciwko odwiecznemu rywalowi – Manchesterowi United. The Reds zmierzą się również kolejny raz z City – będzie to spotkanie w najbliższą sobotę w półfinale FA Cup na Wembley.