13.05.2024
21:00

Osób online 1246

Rezerwy LFC pokonują Fleetwood Town 4:1

W środę rezerwowa ekipa Liverpoolu pokonała Fleetwood Town 4:1 w sparingu, który został rozegrany na terenie Akademii.

Na początku starcia Dominicowi Cornessowi niewiele brakowało, aby strzelić bramkę po kapitalnym lobie z 45 metrów, jednak młodzi zawodnicy The Reds wyszli na prowadzenie w 30. minucie spotkania, kiedy Oakley Cannonier wykorzystał dogranie Bobby’ego Clarka.

Niedługo później Jarell Quansah po dośrodkowaniu Cornessa z rzutu rożnego głową skierował piłkę do siatki, a jeszcze przed przerwą bramkarz Fleetwood dwukrotnie powstrzymał uderzenia Mateusza Musiałowskiego, a także raz obronił próbę Leightona Clarksona.

Gościom po rzucie rożnym udało się zanotować trafienie kontaktowe, jednak zwycięstwo drużyny Barry’ego Lewtasa przypieczętowały dwa gole strzelone na przestrzeni dwóch minut.

Najpierw Jack Bearne zagrał do Fidela O’Rourke, który wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości, a następnie z dystansu uderzył Corness, a futbolówka po rykoszecie wpadła w górny róg bramki przeciwnika.