17.09.2024
21:00

Osób online 1854

Copa América: Drużyna Nuneza lepsza od Alissona

Darwin Núñez spędził na murawie 78 minut, a Alisson Becker rozegrał całe spotkanie w barwach Brazylii w 1/4 finału Copa America. Ostatecznie to rzuty karne zadecydowały, że do kolejnej fazy turnieju awansował Urugwaj.

W regulaminowym czasie gry oraz dogrywce kibice zgromadzeni na Allegiant Stadium nie zobaczyli ani jednej bramki.

Gabriel Martinelli (karny trafiony)

Podopieczni Marcelo Bielsy w półfinale Copa América zmierzą się z Kolumbią, która pokonała 5:0 Panamę. Druga para półfinalistów to Argentyna mierząca się z Kanadą.

Komentarze (8)

madman99 07.07.2024 10:22 #
Bardzo słaby mecz naszego Urusa, taki typowy Nunez z większej części sezonu, z tą różnicą, że koledzy nie stworzyli mu tak dużo setek, które miałby okazje spartolić.
MG75 07.07.2024 11:54 #
Piłkarsko bardzo słaby mecz, zamiast futbolu były przepychanki i zapasy. Mając takich zawodników na boisku można było oczekiwać świetnego widowiska, zamiast tego była walka na noże.
kombajn 07.07.2024 13:33 #
Obejrzalem tylko 1 polowe, bo to co sie tam dzialo ciezko bylo nazwac pilka nozna. To nie byl mecz dla napastnikow, a dla zapasnikow.
Smuggler7 07.07.2024 14:41 #
W drugiej połowie przysypiałem ze zmęczenia, ale w pierwszej widać było, że to Urugwaj prędzej coś strzeli z gry, niż Brazylia. Szkoda mi Alissona, bo piłkarze Canarinhos (szczególnie Ci atakujący) są mocno nastawieni na akcje indywidualne, dryblingi i holowanie piłki, aż zabraknie miejsca na boisku lub zostaną osaczeni. A wtedy zwykle albo jest za późno, aby podać albo zwyczajnie nie ma do kogo. Jeśli mieli jakiś plan taktyczny na ten mecz (czego w ogóle nie było widać), to z pewnością totalnie go olali.

Karne w ich wykonaniu to też słaby pokaz umiejętności strzeleckich.
Chiiwo 07.07.2024 15:48 #
90 minut przepychania i zapasów. Momentami wyglądało jakby to była jakaś ustawka.
pozdrawiam 07.07.2024 17:14 #
Tytuł tragiczny bo Nunez nie strzelił ani w regulaminowym czasie gry ani w karnych żeby być lepszym od Alissona.
Co innego przykładowo drużyna Nuñeza
Bajer_LFC98 08.07.2024 09:31 #
Racja :)
FanLFC25 07.07.2024 17:44 #
Zgadza się, tytuł z czapy całkiem.
Jak już to Alisson okazał się lepszy bo przynajmniej obronił karniaka a Nunez.. jak to Nunez.

Konferencja prasowa: Alisson Becker  (0)
16.09.2024 21:30, AirCanada, liverpoolfc.com